Modeco Challenge

Wsparcie - Modeco Challenge

Program Modeco Challenge jest unikalnym projektem mającym na celu dostarczenie uczestnikom pozytywnych emocji, ale też wymiernych korzyści biznesowych.

Współzawodnictwo, duch pozytywnej rywalizacji i aktywne spędzanie czasu w połączeniu z korzyściami wynikającymi z szerokiej oferty produktów, a także możliwość podnoszenia swoich kompetencji dzięki udziałowi w targach i szkoleniach – to nieodłączne elementy programu.

Program relacyjny Modeco Challenge powstał z myślą o najważniejszych Klientach korzystających z oferty narzędziowej Koelner Polska. Podczas tworzenia jego koncepcji wyszliśmy z założenia, że cele biznesowe warto połączyć z pozytywną energią aktywnego spędzania czasu w ciekawych miejscach. Nieodłącznym elementem programu jest wiedza, którą pragniemy dzielić się z naszymi Klientami. Będzie ona przekazywana zarówno podczas szkoleń, jak i podczas specjalistycznych prezentacji.

Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć jakość, która dostarczy uczestnikom niezapomnianych przeżyć, a także sprawi, że będą oni chętnie wracali do kolejnych edycji programu.

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie modeco-challenge.com.

Modeco Challenge składa się z szeregu aktywności skierowanych do uczestników.

Najistotniejsze z nich to:

Modeco Gift
coś, co warto mieć

gift.png


Modeco Relax
odpoczynek dla Ciebie i bliskich

relax.png


Modeco Travel
podróże... raczej te dalekie

hobby.png