Inżynierowie Konsultanci

Doradztwo techniczne - Inżynierowie Konsultanci

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Mamy świadomość, że w trakcie pracy możesz potrzebować wsparcia eksperta w dziedzinie zamocowań. Twoje decyzje mają wpływ na bezpieczeństwo budowy oraz późniejsze użytkowanie obiektów. Aby ułatwić i przyspieszyć kontakt ze specjalistami znającymi się doskonale na naszych produktach, udostępniliśmy możliwość skorzystania z pomocy Inżynierów Konsultantów Koelner Polska.

Nasi specjaliści służą poradą niezależnie od rozmiaru prowadzonej budowy – zarówno dla dużych inwestycji, jak i mniejszych lokalnych budów. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się wypracować możliwie najskuteczniejsze rozwiązanie, optymalnie dopasowane do zastanej sytuacji.

Doceniamy zaufanie, jakim w codziennej pracy obdarzasz nasze produkty, dlatego nie pobieramy opłat za porady techniczne. Możesz je uzyskać w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie lub poprzez elektroniczny formularz. Dla Twojej wygody nasi doradcy technicznych dostępni są na terenie całej Polski, abyś mógł w skorzystać z konsultacji bezpośrednio na terenie prac budowlanych.

Wsparcie naszych Inżynierów Konsultantów obejmuje:

  • doradztwo w projektowanie zamocowań,
  • konsultacje w zakresie komplementarnych rozwiązań mocujących,
  • obliczenia techniczne w zakresie zamocowań,
  • próby wytrzymałościowe łączników,
  • prowadzenie seminariów tematycznych i szkoleń.
Dodatkowe informacje

Chcesz skontaktować się z Inżynierem Konsultantem Koelner Polska?

Przejdź do zakładki Kontakt