MAT Tools

MAT Tools

Narzędzia i elektronarzędzia dla każdego

Uniwersalne narzędzia ręczne, elektronarzędzia i akcesoria do elektronarzędzi zaprojektowane z myślą o bieżących pracach w domu oraz mniejszych remontach.

W ofercie marki znajdują się elektronarzędzia niezbędne do wykonania podstawowych zadań, takich jak wiercenie, wyrzynanie czy szlifowanie. MAT posiada także całą paletę akcesoriów niezbędnych do bezpiecznej i sprawnej pracy – znajdują się wśród nich zestawy wierteł i grotów oraz mieszadła. Narzędzia ręczne marki MAT – wkrętaki, nasadki, noże – doskonale uzupełnią podręczne wyposażenie każdej domowej skrzynki z narzędziami.

Asortyment marki MAT

Markę MAT wyróżniają praktyczne zestawy narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Znajdują się wśród nich zarówno wieloelementowe zestawy wkrętaków, jak i kompletne zestawy multinarzędziowe w estetycznej walizce – zawierające po kilka lub kilkanaście różnych narzędzi ręcznych oraz wiertarkę, szlifierkę lub wyrzynarkę.
 

Szczegółowe informacje produktowe dostępne są w cenniku marki MAT Tools. Możesz go znaleźć na tej stronie lub w zakładce Katalogi i cenniki.